Eto'o w szatni Barcelony
Spotkanie Interu z Barceloną z pewnością było wyjątkowe dla Samuela Eto'o, który miał okazję zagrać przeciwko piłkarzom, z którymi w ubiegłym sezonie wywalczył tryplet. Po zakończeniu meczu na Giuseppe Meazza, Eto'o nie tylko uścisnął kolegów z byłej drużyny, ale także odwiedził zajmowaną przez nich szatnię. Kameruński napastnik chciał otrzymać jak najwięcej koszulek Barcelony.
Samuel, który ma w katalońskim zespole wielu przyjaciół, opuścił szatnię z torbą pełną klubowych koszulek w kolorze mango.
[źródło: Sport]
Samuel, który ma w katalońskim zespole wielu przyjaciół, opuścił szatnię z torbą pełną klubowych koszulek w kolorze mango.
[źródło: Sport]
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Poleć artykuł
Komentarze (45)