Eto'o w szatni Barcelony

Gołąbka

18 września 2009, 20:25

45 komentarzy
Spotkanie Interu z Barceloną z pewnością było wyjątkowe dla Samuela Eto'o, który miał okazję zagrać przeciwko piłkarzom, z którymi w ubiegłym sezonie wywalczył tryplet. Po zakończeniu meczu na Giuseppe Meazza, Eto'o nie tylko uścisnął kolegów z byłej drużyny, ale także odwiedził zajmowaną przez nich szatnię. Kameruński napastnik chciał otrzymać jak najwięcej koszulek Barcelony.

Samuel, który ma w katalońskim zespole wielu przyjaciół, opuścił szatnię z torbą pełną klubowych koszulek w kolorze mango.

[źródło: Sport]
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (45)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze