Zokora: Barça jest ponad innymi
Pomocnik Sevilli, Didier Zokora powiedział dzisiaj, że jego zespół "może walczyć o ligę, ponieważ ma wspaniałą grupę", jednak zaraz dodał, iż "Barcelona gra najlepiej, a drugi jest Real Madryt, który też ma świetny zespół".
Reprezentant Wybrzeża Kości Słoniowej przyznał, że "Barcelona jest najlepszą drużyną ligi, jest ponad innymi, jednak to nie oznacza, iż Sevilla nie może z nimi powalczyć o tytuł". Według niego andaluzyjski klub "w Champions League może dojść przynajmniej do półfinałów".
Zokora chwalił też swojego rodaka i kolegę z zespołu, Ndri Romaricia: "Jest moim przyjacielem od dziecka. To zawodnik, który bardzo dużo widzi, dlatego bardzo łatwo jest grać obok niego. Bardzo komfortowo gra się również obok Lolo czy Renato".
Pomocnik, który przybył do stolicy Andaluzji tego lata z Tottenhamu, powiedział też: "Jestem bardzo szczęśliwy z bycia w Sevilli. Wszystko jest wspaniałe. To wielki lub i wszystko idzie wspaniale. Mam nadzieję, że z czasem w pełni się przystosuję". Na temat gry drużyny powiedział jedynie: "Najważniejsze jest to by zwyciężać, gra również jest ważna, ale głównie trzeba wygrywać. Możesz grać dobrze i przegrać, a wtedy ludzie będą mówić o tobie źle", powiedział Zokora.
[źródło: Sport]
Reprezentant Wybrzeża Kości Słoniowej przyznał, że "Barcelona jest najlepszą drużyną ligi, jest ponad innymi, jednak to nie oznacza, iż Sevilla nie może z nimi powalczyć o tytuł". Według niego andaluzyjski klub "w Champions League może dojść przynajmniej do półfinałów".
Zokora chwalił też swojego rodaka i kolegę z zespołu, Ndri Romaricia: "Jest moim przyjacielem od dziecka. To zawodnik, który bardzo dużo widzi, dlatego bardzo łatwo jest grać obok niego. Bardzo komfortowo gra się również obok Lolo czy Renato".
Pomocnik, który przybył do stolicy Andaluzji tego lata z Tottenhamu, powiedział też: "Jestem bardzo szczęśliwy z bycia w Sevilli. Wszystko jest wspaniałe. To wielki lub i wszystko idzie wspaniale. Mam nadzieję, że z czasem w pełni się przystosuję". Na temat gry drużyny powiedział jedynie: "Najważniejsze jest to by zwyciężać, gra również jest ważna, ale głównie trzeba wygrywać. Możesz grać dobrze i przegrać, a wtedy ludzie będą mówić o tobie źle", powiedział Zokora.
[źródło: Sport]
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Poleć artykuł
Komentarze (4)