Trening w strugach deszczu

Gołąbka

23 października 2009, 14:31

12 komentarzy
Głównym bohaterem czwartkowej sesji treningowym była... woda. Nad całą Katalonią rozciągnięte były chmury, jednak intensywny deszcz nie spowodował odwołania treningu w Ciutat Esportiva.

Trening miał rozpocząć się o godzinie 18, jednak z powodu spotkania z członkami Fundació Sant Joan de Déu, którzy prowadzą badania na temat zespołu Retta, piłkarze wybiegli na boisko z opóźnieniem.

Brazylijczyk Dani Alves nie wziął udziału w treningu. Obrońca rozpoczął prace nad powrotem do zdrowia po kontuzji odniesionej w spotkaniu z Rubinem Kazań. Uraz wykluczy go z gry na trzy tygodnie. Do zdrowia wraca Thierry Henry. Wczoraj Francuz ćwiczył pod okiem trenera od przygotowania fizycznego.

Choć Pep Guardiola wciąż nie może skorzystać w meczu z usług Gabiego Milito i Dmytro Czyhrynskiego, piłkarze pojawili się wczoraj na 15 minut boisku.

Galeria zdjęć

[źródło: FCBarcelona.cat]
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (12)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze