Powołania Caparrósa; powrót Yeste

Blazeq

21 listopada 2009, 15:26

5 komentarzy
Najważniejszą nowością na liście powołanych przez Joaquína Caparrósa jest powrót Yeste. Zawodnik ten dołączył do składu po sześciu meczach przerwy spowodowanej kontuzją i dziś będzie miał okazję wystąpić przeciwko Barcelonie na San Mamés.

W porównaniu z ostatnim meczem przeciwko Rayo Vallecano, oprócz powroty Yeste, powołanie otrzymał także Ion Vélez. Tym samym zajmą oni miejsca, które okupowali ostatnio na liście David López, Joseba Etxeberria oraz Íñigo Díaz de Cerio.

Do składu dołączyli również po uporaniu się z problemami fizycznymi Llorente oraz Toquero, a listę powołanych na pojedynek z liderem uzupełniają: Iraizoz, Koikili, Ustaritz, Amorebieta, Gabilondo, Armando, Susaeta, Iraola, Orbaiz, Gurpegui, Castillo, Javi Martínez oraz De Marcos.

Oprócz wspomnianych już Davida Lópea, Joseby Etxeberria oraz Íñigo Díaz de Cerio, nie wystąpią także zmagający się z problemami zdrowotnymi Muniain, Muñoz, Zubiaurre i Ocio.

Pełna lista powołanych: Iraizoz, Ion Vélez, Etxeita, Llorente, Toquero, Koikili, Ustaritz, Amorebieta, Gabilondo, Armando, Susaeta, Iraola, Orbaiz, Gurpegui, Castillo, Yeste, Javi Martínez oraz De Marcos.

[źródło: Sport]
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (5)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze