Do Szwajcarii przez Kuwejt

Gołąbka

2 grudnia 2009, 20:45

6 komentarzy
21 grudnia kandydaci do nagrody Piłkarz Roku FIFA spotkają się w Zurychu na uroczystej gali. W Szwajcarii pojawią się zawodnicy Barcelony - Leo Messi, Xavi Hernández i Andrés Iniesta, którym udział w gali uniemożliwi występ w towarzyskim meczu z Kuwejcie.

Po udziale w Klubowych Mistrzostwach Świata, barcelońscy kandydaci do tytułu pojadą wraz z drużyną do Kuwejtu. Stamtąd odlecą do Szwajcarii, aby uczestniczyć w ceremonii wręczenia nagród.

Podczas pobytu drużyny w Abu Zabi odbędzie się losowanie par Ligi Mistrzów (18 grudnia). Barçę będą reprezentować sekretarz techniczny Txiki Begiristain, dyrektor sekcji piłkarskiej Raúl Sanllehí i wiceprezes Albert Perrín.

[źródło: Sport]
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (6)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze