Keirrison chce pozostać w Benfice

Magnus

12 stycznia 2010, 20:18

16 komentarzy
Keirrison odrzucił ofertę przenosin do Realu Saragossa i chce, pomimo małej liczby rozegranych spotkań, pozostać w Benfice Lizbona.

"Keirrison pragnie udowodnić swoją prawdziwą wartość w Benfice i chce wykorzystać okazje, które się nadarzą", podkreślił Marcos Malaquías, agent młodego Brazylijczyka.

Malaquías ujawnił, iż jego klient odrzucił propozycję przenosin do Realu Saragossa, ponieważ "nie podoba mu się ciągła zmiana klubów". Tutaj nie chodzi o niechęć do gry w Hiszpanii, lecz o ewentualną ciągłą zmianę klubów. Keirrison pragnie się osiedlić, wierzy w swoje umiejętności i jest przekonany, że jest wart tego, aby grać w tak wielkim klubie jak Barcelona", zakończył.

[źródło: Sport]
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (16)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze