Powrót Keity w czwartek

Gołąbka

20 stycznia 2010, 14:00

9 komentarzy
W czwartek, dwa dni przed wizytą Barcelony na Nuevo José Zorrilla, do treningów powróci Seydou Keita, który uczestniczył w Pucharze Narodów Afryki. Mali, w przeciwieństwie do drużyny Touré (WKS) pożegnało się już z turniejem.

Fontàs z pierwszą drużyną

Ze względu na kontuzję nerki, z którą boryka się Sergio Busquets, sztab szkoleniowy zdecydował się na powołanie Andreu Fontàsa z Barçy Atlètic. W drużynie Luisa Enrique młody piłkarz często występuje jako obrońca, jednak grając w młodzieżowych drużynach zajmował pozycję pomocnika.

Urodziny Jeffrena

Po urodzinach Valdésa, Keity i Guardioli, nadszedł czas na Jeffrena, który kończy dziś 22 lata. Chociaż Wenezuelczyk wciąż czeka na pozwolenie na grę od klubowych lekarzy, trenuje już normalnie z innymi piłkarzami.

[źródło: FCBarcelona.com]
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (9)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze