Letnie tournée po Azji

Gołąbka

23 stycznia 2010, 14:38

6 komentarzy
Jak poinformował dyrektor generalny klubu Joan Oliver, w tym roku FC Barcelona uda się na tradycyjne letnie tournée do Azji, choć nie zdecydowano jeszcze, w których krajach Duma Katalonii rozegra swoje mecze. Oliver odleciał wczoraj do Pekinu, by omówić sprawy związane z letnim wyjazdem drużyny.

"Mamy oferty z Chin i innych krajów azjatyckich. Musimy im się bliżej przyjrzeć. Moglibyśmy zagrać dwadzieścia meczów w dwudziestu różnych krajach i wszystkie spotkania byłyby dobrze płatne, ale oczywiście musimy przeprowadzić selekcję, która w dużym stopniu będzie zależała od trenerów", tłumaczył Oliver.

Dyrektor generalny sugerował również, że Barça mogłaby wypełnić zobowiązania i rozegrać mecz towarzyski w Uzbekistanie podczas wyjazdu lub powrotu z tournée. "Uzbekistan jest między Azją a Europą", przypominał.

W 2009 roku Barça odbyła tournée po Stanach Zjednoczonych. Oliver zaznaczył, że intencją klubu jest odwiedzanie latem różnych kontynentów.

[źródło: Sport]
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (6)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze