Koniec długiej podróży

Gołąbka

19 kwietnia 2010, 14:59

33 komentarze
Po opuszczeniu Barcelony w niedzielne popołudnie, minięciu Pirenejów i noclegu we francuskim Cannes, pierwsza drużyna dotarła dziś o 14 Mediolanu. Katalończycy przejechali autokarem około 1000 kilometrów, by we wtorek wieczorem zmierzyć się z Interem dowodzonym przez Mourinho. Pierwotnie zakładano, że zespół uda się do Włoch samolotem, jednak unoszący się nad Europą pył wulkaniczny wymusił zmianę planów.

Po przebyciu 634 kilometrów w niedzielę i noclegu w Cannes, piłkarze i sztab szkoleniowy powrócili do autokaru. Drugi etap podróży rozpoczął się o godzinie 10 rano. Tym razem Katalończycy mieli przed sobą dystans 351 kilometrów.

Pierwsza drużyna Barcelony przebyła w sumie około 1000 kilometrów. Taki sam dystans mają przed sobą kibice, których loty zostały odwołane z powodu utrudniającego latanie pyłu znad Islandii.

Plan na dziś

O godzinie 18:15 Pep Guardiola i Dani Alves pojawią się na konferencji prasowej. 45 minut później na murawie stadionu Giuseppe Meazza rozpocznie się trening Barcelony.

Galeria zdjęć - Sport

[źródło: FCBarcelona.com]
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (33)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze