Oferta West Hamu dla Henry'ego
Brytyjska gazeta The Sun opublikowała w sobotę oświadczenie prezydenta drużyny West Ham United, Davida Sullivana. Sternik klubu stwierdził w nim, że jest gotowy wydać kilka milionów, by pozyskać 32-letniego Francuza. Oznacza to przełom w transferze Henry'ego, którego odejście do Stanów Zjednoczonych było praktycznie przesądzone.
"Nasz klub potrzebuje takiego napastnika jak Henry. Chcemy zwiększyć siłę ataku, a transfer Francuza to spełnienie naszych marzeń" - zadeklarował Sullivan.
Według dziennikarzy The Sun, Henry miałby zarabiać około 85 000 £ tygodniowo i bez wątpienia będzie największym crackiem zespołu ze wschodniego Londynu. Stołeczna ekipa pragnie odbudować swój prestiż, a transfer barcelońskiej gwiazdy byłby pierwszym krokiem w tym kierunku. Kolejnym może być pozyskanie nowego trenera, Avrama Granta, który po zwolnieniu z Portsmouth najprawdopodobniej obejmie ekipę Młotów.
[źródło: Sport]
"Nasz klub potrzebuje takiego napastnika jak Henry. Chcemy zwiększyć siłę ataku, a transfer Francuza to spełnienie naszych marzeń" - zadeklarował Sullivan.
Według dziennikarzy The Sun, Henry miałby zarabiać około 85 000 £ tygodniowo i bez wątpienia będzie największym crackiem zespołu ze wschodniego Londynu. Stołeczna ekipa pragnie odbudować swój prestiż, a transfer barcelońskiej gwiazdy byłby pierwszym krokiem w tym kierunku. Kolejnym może być pozyskanie nowego trenera, Avrama Granta, który po zwolnieniu z Portsmouth najprawdopodobniej obejmie ekipę Młotów.
[źródło: Sport]
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Poleć artykuł
Komentarze (29)