Oferta West Hamu dla Henry'ego

makaj

23 maja 2010, 15:29

29 komentarzy
Brytyjska gazeta The Sun opublikowała w sobotę oświadczenie prezydenta drużyny West Ham United, Davida Sullivana. Sternik klubu stwierdził w nim, że jest gotowy wydać kilka milionów, by pozyskać 32-letniego Francuza. Oznacza to przełom w transferze Henry'ego, którego odejście do Stanów Zjednoczonych było praktycznie przesądzone.

"Nasz klub potrzebuje takiego napastnika jak Henry. Chcemy zwiększyć siłę ataku, a transfer Francuza to spełnienie naszych marzeń" - zadeklarował Sullivan.

Według dziennikarzy The Sun, Henry miałby zarabiać około 85 000 £ tygodniowo i bez wątpienia będzie największym crackiem zespołu ze wschodniego Londynu. Stołeczna ekipa pragnie odbudować swój prestiż, a transfer barcelońskiej gwiazdy byłby pierwszym krokiem w tym kierunku. Kolejnym może być pozyskanie nowego trenera, Avrama Granta, który po zwolnieniu z Portsmouth najprawdopodobniej obejmie ekipę Młotów.

[źródło: Sport]
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (29)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze