Henry już po prezentacji

IceMan

16 lipca 2010, 10:18

31 komentarzy
Były już piłkarz FC Barcelony, Thierry Henry w dniu wczorajszym został oficjalnie zaprezentowany kibicom New York Red Bulls. Prezentacja piłkarza odbyła się na New York Red Bulls Arena w obecności włodarzy klubu.

Popularny Titi podpisał z amerykańskim klubem kontrakt na cztery i pół roku.

"Decyzję o transferze podjąłem stosunkowo niedawno, jednak z myślami biłem się już od kilku miesięcy. Nowy Jork był jedyną opcją, wiedziałem, że albo zostanę w Barcelonie albo przyjdę tutaj. Kocham to miasto, i to ułatwiło mi podjęcie decyzji", mówił Henry.

Francuz przyznał, iż Nowy Jork po raz pierwszy odwiedził w 1996 roku: "Przyszedłem tu by grać i wygrywać. Amerykanie grają dobry futbol. Będę grał dla Red Bulls ponieważ chcę pomóc temu zespołowi, oczekuję jednak, iż ja także otrzymam pomoc", zakończył były snajper Barcelony.

Pod tym adresem możecie obejrzeć wywiad z piłkarzem oraz zobaczyć jak tworzono zdjęcia do prezentacji.

[źródło: newyorkredbulls.com/totalbarca.com]
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (31)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze