Laković chce zostać w Barcelonie
Jaka Laković jest jednym z zawodników, których przyszłość w Barcelonie stała pod znakiem zapytania. W wywiadzie dla strony internetowej ze swojego kraju słoweński koszykarz jasno powiedział, że zamierza wypełnić kontrakt z katalońskim klubem. "Mam roczny kontrakt z Barçą, więc zostaję".
"Jak każdy gracz chciałbym spędzić w ubiegłym sezonie więcej minut na boisku", powiedział, dodając: "czuję się bardzo dobrze w tej drużynie. Wszystko jest jasne i jestem szczęśliwy. Przejście do NBA? Moje motto to 'nigdy nie mów nigdy', ale w tej chwili nie jest to priorytet". Koszykarz przyznał również, że ubiegły sezon "był bardzo udany, gdyż wygraliśmy wszystko poza ligą".
Laković przygotowuje się obecnie z reprezentacją Słowenii do Mistrzostw Świata, które odbędą się w Turcji.
[źródło: Sport]
"Jak każdy gracz chciałbym spędzić w ubiegłym sezonie więcej minut na boisku", powiedział, dodając: "czuję się bardzo dobrze w tej drużynie. Wszystko jest jasne i jestem szczęśliwy. Przejście do NBA? Moje motto to 'nigdy nie mów nigdy', ale w tej chwili nie jest to priorytet". Koszykarz przyznał również, że ubiegły sezon "był bardzo udany, gdyż wygraliśmy wszystko poza ligą".
Laković przygotowuje się obecnie z reprezentacją Słowenii do Mistrzostw Świata, które odbędą się w Turcji.
[źródło: Sport]
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Poleć artykuł
Komentarze (15)