Laković chce zostać w Barcelonie

Gołąbka

25 lipca 2010, 23:57

15 komentarzy
Jaka Laković jest jednym z zawodników, których przyszłość w Barcelonie stała pod znakiem zapytania. W wywiadzie dla strony internetowej ze swojego kraju słoweński koszykarz jasno powiedział, że zamierza wypełnić kontrakt z katalońskim klubem. "Mam roczny kontrakt z Barçą, więc zostaję".

"Jak każdy gracz chciałbym spędzić w ubiegłym sezonie więcej minut na boisku", powiedział, dodając: "czuję się bardzo dobrze w tej drużynie. Wszystko jest jasne i jestem szczęśliwy. Przejście do NBA? Moje motto to 'nigdy nie mów nigdy', ale w tej chwili nie jest to priorytet". Koszykarz przyznał również, że ubiegły sezon "był bardzo udany, gdyż wygraliśmy wszystko poza ligą".

Laković przygotowuje się obecnie z reprezentacją Słowenii do Mistrzostw Świata, które odbędą się w Turcji.

[źródło: Sport]
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (15)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze