Guardiola: Zapłaciliśmy wysoką cenę
Na pomeczowej konferencji prasowej Pep Guardiola, komentując przebieg boiskowych wydarzeń, stwierdził że jego zespół "zapłacił wysoką cenę". Trener Barçy był jednak "bardzo zadowolony" z postawy swoich podopiecznych: "Bardzo chcieliśmy i każdy się starał. Ogólnie rzecz biorąc było to dobre spotkanie w wykonaniu zarówno starych jak i młodych", powiedział.
"Po przerwie nie kontrolowaliśmy przebiegu wydarzeń tak jak w pierwszej części, być może było to wynikiem zmęczenia. Nie byliśmy w stanie płynnie organizować akcji od obrony, a kiedy Sevilla zaczyna grać skrzydłami jest bardzo groźna. To bardzo dobry zespół", komentował.
"Wynik nie jest dobry, ale strzeliliśmy bramkę, a to zawsze jest pozytyw. Będziemy musieli rozegrać dobry mecz rewanżowy, aby odrobić straty", zaznaczył.
Zapytany o to, czy niektórzy hiszpańscy kadrowicze zagrają w spotkaniu rewanżowym odparł: "Zobaczymy jak będą się prezentować. Zobaczymy jak będzie wyglądać ich praca w przyszłym tygodniu i na tej podstawie podejmiemy decyzję. Być może niektórzy znajdą się w składzie, ale nie wszyscy. Zobaczymy, co się wydarzy".
Guardiola pozytywnie ocenił postawę pięciu młodych graczy Barçy B, którzy wystąpili w meczu z Sevillą. Trener Barçy jest przekonany, że sytuacja jaka miała miejsce w sobotę pozwoli im nabrać doświadczenia. Dodał, że będą kontynuować przygotowania do rewanżu.
[źródło: FCBarcelona.cat]
"Po przerwie nie kontrolowaliśmy przebiegu wydarzeń tak jak w pierwszej części, być może było to wynikiem zmęczenia. Nie byliśmy w stanie płynnie organizować akcji od obrony, a kiedy Sevilla zaczyna grać skrzydłami jest bardzo groźna. To bardzo dobry zespół", komentował.
"Wynik nie jest dobry, ale strzeliliśmy bramkę, a to zawsze jest pozytyw. Będziemy musieli rozegrać dobry mecz rewanżowy, aby odrobić straty", zaznaczył.
Zapytany o to, czy niektórzy hiszpańscy kadrowicze zagrają w spotkaniu rewanżowym odparł: "Zobaczymy jak będą się prezentować. Zobaczymy jak będzie wyglądać ich praca w przyszłym tygodniu i na tej podstawie podejmiemy decyzję. Być może niektórzy znajdą się w składzie, ale nie wszyscy. Zobaczymy, co się wydarzy".
Guardiola pozytywnie ocenił postawę pięciu młodych graczy Barçy B, którzy wystąpili w meczu z Sevillą. Trener Barçy jest przekonany, że sytuacja jaka miała miejsce w sobotę pozwoli im nabrać doświadczenia. Dodał, że będą kontynuować przygotowania do rewanżu.
[źródło: FCBarcelona.cat]
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Poleć artykuł
Komentarze (57)