Milito wraca do drużyny narodowej
Gabriel Milito otrzymał powołanie od szkoleniowca Argentyny, Sergio Batisty, i tym samym powrócił do drużyny narodowej po 20 miesiącach absencji. Doświadczony obrońca Albicelestes 7 września będzie świętował swoje 30 urodziny, ale chyba żaden inny prezent nie sprawi mu takiej radości, jak ponowne założenie koszulki w błękitno-białe pasy. W najbliższym spotkaniu towarzyskim, Argentyna zmierzy się w Buenos Aires z mistrzami świata, Hiszpanami.
878 dni później
Batista ogłosił skład Argentyny w piątkowe popołudnie. Od ostatniego powołania Gabriela Milito minęło aż 878 dni, ostatni mecz w reprezentacji rozegrał bowiem 26 marca 2008 roku.
Po kontuzji
Półtora miesiąca po rozegraniu ostatniego spotkania w drużynie narodowej, Milito nabawił się poważnej kontuzji kolana, która wyeliminowała go z gry aż na 20 miesięcy. Teraz powraca, by ponownie móc być docenianym za grę na najwyższym poziomie.
Powołania od Sergio Batisty otrzymali również Leo Messi oraz brat Gabriela Milito, Diego.
[źródło: FCBarcelona.cat]
878 dni później
Batista ogłosił skład Argentyny w piątkowe popołudnie. Od ostatniego powołania Gabriela Milito minęło aż 878 dni, ostatni mecz w reprezentacji rozegrał bowiem 26 marca 2008 roku.
Po kontuzji
Półtora miesiąca po rozegraniu ostatniego spotkania w drużynie narodowej, Milito nabawił się poważnej kontuzji kolana, która wyeliminowała go z gry aż na 20 miesięcy. Teraz powraca, by ponownie móc być docenianym za grę na najwyższym poziomie.
Powołania od Sergio Batisty otrzymali również Leo Messi oraz brat Gabriela Milito, Diego.
[źródło: FCBarcelona.cat]
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Poleć artykuł
Komentarze (18)