Abidal: Barça, albo emerytura
Obrońca FC Barcelony Éric Abidal ma nadzieję, że klub z Hiszpanii przedłuży z nim kontrakt. Obecna umowa wygasa latem 2012 i jeżeli Barça nie złoży mu nowej oferty, to Francuz rozważy zakończenie kariery.
"Jeśli mój kontrakt zostanie odnowiony to z radością zostanę w klubie. Jeżeli nie, poświęcę się życiu rodzinnemu, ponieważ ostatnio nie spędzam zbyt wiele czasu w domu. Lubię moją pracę, ale rodzina także jest bardzo ważna".
Francuz dodał iż ostatnio dużo rozmawiał z trenerem odnośnie regularnej gry na środku obrony. Mogliśmy go zobaczyć już w tej roli podczas pierwszego spotkania sezonu, w którym to Barça pokonała Racing Santander 3-0.
"Odbyłem rozmowę z Guardiolą, który powiedział, że chętnie widziałby mnie na środku obrony. Jeżeli on tak chce, zrobię to najlepiej jak potrafię. Lubię grać na lewej obronie, ale będę grał tam, gdzie trener będzie mnie potrzebował".
[źródło: Goal]
"Jeśli mój kontrakt zostanie odnowiony to z radością zostanę w klubie. Jeżeli nie, poświęcę się życiu rodzinnemu, ponieważ ostatnio nie spędzam zbyt wiele czasu w domu. Lubię moją pracę, ale rodzina także jest bardzo ważna".
Francuz dodał iż ostatnio dużo rozmawiał z trenerem odnośnie regularnej gry na środku obrony. Mogliśmy go zobaczyć już w tej roli podczas pierwszego spotkania sezonu, w którym to Barça pokonała Racing Santander 3-0.
"Odbyłem rozmowę z Guardiolą, który powiedział, że chętnie widziałby mnie na środku obrony. Jeżeli on tak chce, zrobię to najlepiej jak potrafię. Lubię grać na lewej obronie, ale będę grał tam, gdzie trener będzie mnie potrzebował".
[źródło: Goal]
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Poleć artykuł
Komentarze (11)