Abidal nie zagra na Calderon

Rozwad

18 września 2010, 13:17

39 komentarzy
FC Barcelona odbyła dziś ostatnią sesję szkoleniową w Ciutat Esportiva przed spotkaniem z Atlético Madryt. Éric Abidal nie uczestniczył w zajęciach i nie znalazł się na liście powołanych na jutrzejszy mecz.

Francuz otrzymał pozwolenie od Klubu na nie uczestniczenie w dzisiejszym treningu z powodów prywatnych. Z tego samego względu Abidal nie wystąpi jutro w Madrycie. Bez niego i bez kontuzjowanego Jeffréna, Pep Guardiola miał do dyspozycji siedemnastu piłkarzy pierwszej drużyny.

Jednak na zajęciach Mister pracował z grupą dwudziestu jeden piłkarzy. Oprócz siedemnastki graczy pierwszego zespołu w treningu uczestniczyło czterech zawodników Barçy B: Planas, Rochina, Riverola oraz Armando.

Ostatni powołany znany po południu

Pep Guardiola wraz ze sztabem szkoleniowym podał listę siedemnastu powołanych (wszyscy gracze pierwszego zespołu). Ostatniego, osiemnastego powołanego poznany po południu. Mister poda nazwisko ostatniego gracza po spotkaniu Barçy B z Elche, które odbędzie się dziś o godzinie 16.00 na Mini Estadi.

Lista powołanych: Valdés, Pinto, Maxwell, Alves, Piqué, Puyol, Milito, Adriano, Sergio, Mascherano, Xavi, Iniesta, Keita, Messi, Pedro, Villa, Bojan. Ostatniego powołanego gracza poznamy po południu.

[źródło: FCBarcelona.cat]
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (39)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze