Villa: Wiedziałem, że trafię
Snajper FC Barcelony, David Villa w dzisiejszym meczu eliminacji do Euro 2012 po raz kolejny trafił do siatki rywali. Popularny El Guaje w meczu ze Szkocją zdobył swoją 44 bramkę w barwach reprezentacji Hiszpanii wyrównując tym samym historyczny wyczyn Raula Gonzaleza. David nie ukrywał zadowolenia ze swojego trafienia i końcowej wygranej.
"Wiedziałem, że w końcu trafię. Jestem szczęśliwy ponieważ moja bramka przyczyniła się do naszego zwycięstwa. Czekałem na tego gola, ale miałem świadomość, że w końcu go zdobędę. Teraz chcę trafić po raz 45-ty", mówił uradowany Villa.
"Pod koniec meczu miałem jeszcze jedną okazję do zdobycia gola, ale nie potrafiłem jej wykorzystać. Jestem jednak spokojny, wiem, że kolejne bramki nadejdą", dodał.
"To nie był łatwy mecz, rywale wykorzystali nasze rozluźnienie i wyrównali wynik meczu jednak swoją klasę ponownie pokazał Fernando Llorente, który dał nam kolejne 3 punkty."
[źródło: Sport]
"Wiedziałem, że w końcu trafię. Jestem szczęśliwy ponieważ moja bramka przyczyniła się do naszego zwycięstwa. Czekałem na tego gola, ale miałem świadomość, że w końcu go zdobędę. Teraz chcę trafić po raz 45-ty", mówił uradowany Villa.
"Pod koniec meczu miałem jeszcze jedną okazję do zdobycia gola, ale nie potrafiłem jej wykorzystać. Jestem jednak spokojny, wiem, że kolejne bramki nadejdą", dodał.
"To nie był łatwy mecz, rywale wykorzystali nasze rozluźnienie i wyrównali wynik meczu jednak swoją klasę ponownie pokazał Fernando Llorente, który dał nam kolejne 3 punkty."
[źródło: Sport]
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Poleć artykuł
Komentarze (10)