Villa: Wiedziałem, że trafię

IceMan

12 października 2010, 23:44

10 komentarzy
Snajper FC Barcelony, David Villa w dzisiejszym meczu eliminacji do Euro 2012 po raz kolejny trafił do siatki rywali. Popularny El Guaje w meczu ze Szkocją zdobył swoją 44 bramkę w barwach reprezentacji Hiszpanii wyrównując tym samym historyczny wyczyn Raula Gonzaleza. David nie ukrywał zadowolenia ze swojego trafienia i końcowej wygranej.

"Wiedziałem, że w końcu trafię. Jestem szczęśliwy ponieważ moja bramka przyczyniła się do naszego zwycięstwa. Czekałem na tego gola, ale miałem świadomość, że w końcu go zdobędę. Teraz chcę trafić po raz 45-ty", mówił uradowany Villa.

"Pod koniec meczu miałem jeszcze jedną okazję do zdobycia gola, ale nie potrafiłem jej wykorzystać. Jestem jednak spokojny, wiem, że kolejne bramki nadejdą", dodał.

"To nie był łatwy mecz, rywale wykorzystali nasze rozluźnienie i wyrównali wynik meczu jednak swoją klasę ponownie pokazał Fernando Llorente, który dał nam kolejne 3 punkty."

[źródło: Sport]
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (10)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze