Lannoy arbitrem meczu z Kopenhagą
Francuski arbiter, Stéphane Lannoy, został wybrany rozjemcą środowego meczu Ligi Mistrzów, w którym FC Barcelona podejmie na własnym stadionie FC Kopenhagę. Pomagać mu będą jego rodacy - na liniach Eric Dansault i Laurent Ugo, za bramkami Antony Gautier i Ruddy Buquet oraz sędzia techniczny Philipe Malige.
Lannoy jest arbitrem międzynarodowym od 2006 roku. Od tego czasu prowadził mecze m.in. na boiskach Austrii i Szwajcarii podczas Euro 2008, na Igrzyskach Olimpijskich w Pekinie oraz na Mistrzostwach Świata w RPA. 41-letni sędzia prywatnie zajmuje się dystrybucją gier video.
Francuz w swojej karierze raz prowadził mecz Barcelony. Miało to miejsce 12 grudnia 2007 roku, a Katalończycy w ramach fazy grupowej Ligi Mistrzów podejmowali na Camp Nou VfB Stuttgart. Gospodarze po bramkach Giovaniego dos Santosa, Samuela Eto'o oraz Ronaldinho pokonali niemiecką ekipę 3-1. Jedyną bramkę dla gości zdobył Antônio da Silva.
Lannoy nie prowadził do tej pory żadnego spotkania Kopenhagi.
Lannoy jest arbitrem międzynarodowym od 2006 roku. Od tego czasu prowadził mecze m.in. na boiskach Austrii i Szwajcarii podczas Euro 2008, na Igrzyskach Olimpijskich w Pekinie oraz na Mistrzostwach Świata w RPA. 41-letni sędzia prywatnie zajmuje się dystrybucją gier video.
Francuz w swojej karierze raz prowadził mecz Barcelony. Miało to miejsce 12 grudnia 2007 roku, a Katalończycy w ramach fazy grupowej Ligi Mistrzów podejmowali na Camp Nou VfB Stuttgart. Gospodarze po bramkach Giovaniego dos Santosa, Samuela Eto'o oraz Ronaldinho pokonali niemiecką ekipę 3-1. Jedyną bramkę dla gości zdobył Antônio da Silva.
Lannoy nie prowadził do tej pory żadnego spotkania Kopenhagi.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Poleć artykuł
Komentarze (5)