Lannoy arbitrem meczu z Kopenhagą

Gilu

18 października 2010, 16:25

5 komentarzy
Francuski arbiter, Stéphane Lannoy, został wybrany rozjemcą środowego meczu Ligi Mistrzów, w którym FC Barcelona podejmie na własnym stadionie FC Kopenhagę. Pomagać mu będą jego rodacy - na liniach Eric Dansault i Laurent Ugo, za bramkami Antony Gautier i Ruddy Buquet oraz sędzia techniczny Philipe Malige.

Lannoy jest arbitrem międzynarodowym od 2006 roku. Od tego czasu prowadził mecze m.in. na boiskach Austrii i Szwajcarii podczas Euro 2008, na Igrzyskach Olimpijskich w Pekinie oraz na Mistrzostwach Świata w RPA. 41-letni sędzia prywatnie zajmuje się dystrybucją gier video.

Francuz w swojej karierze raz prowadził mecz Barcelony. Miało to miejsce 12 grudnia 2007 roku, a Katalończycy w ramach fazy grupowej Ligi Mistrzów podejmowali na Camp Nou VfB Stuttgart. Gospodarze po bramkach Giovaniego dos Santosa, Samuela Eto'o oraz Ronaldinho pokonali niemiecką ekipę 3-1. Jedyną bramkę dla gości zdobył Antônio da Silva.

Lannoy nie prowadził do tej pory żadnego spotkania Kopenhagi.
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (5)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze