Osiem dni, trzy mecze
Barcelona ma przed sobą osiem intensywnych dni. W najbliższy wtorek Katalończycy zmierzą się w Pucharze Króla z Ceutą, w sobotę podejmą na Camp Nou Sevillę, a następnie wyruszą do Danii, gdzie 2 listopada zagrają z Kopenhagą w Lidze Mistrzów.
Puchar Króla, liga i Liga Mistrzów. Drużyna prowadzona przez Pepa Guardiolę wystąpi we wszystkich tych rozgrywkach w ciągu ośmiu dni. By dobrze przygotować się do zbliżających się meczów, zespół będzie trenować codziennie.
W poniedziałek drużyna pojawi się w Ciutat Esportiva Joan Gamper o 11 i skupi się na przygotowaniach do wtorkowego meczu w Pucharze Króla. Do treningów powróci Carles Puyol, który w niedzielę odpoczywał. Pozostali zawodnicy, którzy otrzymali wolne, wrócą do zajęć we wtorek.
Wyjątkowa podróż
Drużyna wyruszy do Ceuty we wtorek o 9:15. Podróż będzie się składać z dwóch etapów. Najpierw zespół poleci samolotem do Malagi, a następnie, po raz pierwszy w historii klubu, piłkarze będą podróżować helikopterem. Zawodnicy, którzy pozostaną w Katalonii, o 11 wezmą udział w sesji treningowej. W środę gracze, którzy pojadą do Ceuty otrzymają dzień wolny. Cała drużyna spotka się na zajęciach w czwartek i piątek o 11 w kompleksie sportowym imienia Joana Gampera.
Trening w dniu meczu
W sobotę odbędzie się ostatni trening przed wieczornym meczem z Sevillą (godzina 22). Zawodnicy pojawią się na murawie Camp Nou w południe i będą pracować za zamkniętymi drzwiami. W niedzielę, na treningu, który rozpocznie się o 12, drużyna skupi się na przygotowaniach do meczu Ligi Mistrzów z Kopenhagą.
W poniedziałek rano zespół spotka się na wspólnym śniadaniu w klubowych obiektach, a o 9:30 rozpocznie podróż do stolicy Danii.
[źródło: FCBarcelona.cat]
Puchar Króla, liga i Liga Mistrzów. Drużyna prowadzona przez Pepa Guardiolę wystąpi we wszystkich tych rozgrywkach w ciągu ośmiu dni. By dobrze przygotować się do zbliżających się meczów, zespół będzie trenować codziennie.
W poniedziałek drużyna pojawi się w Ciutat Esportiva Joan Gamper o 11 i skupi się na przygotowaniach do wtorkowego meczu w Pucharze Króla. Do treningów powróci Carles Puyol, który w niedzielę odpoczywał. Pozostali zawodnicy, którzy otrzymali wolne, wrócą do zajęć we wtorek.
Wyjątkowa podróż
Drużyna wyruszy do Ceuty we wtorek o 9:15. Podróż będzie się składać z dwóch etapów. Najpierw zespół poleci samolotem do Malagi, a następnie, po raz pierwszy w historii klubu, piłkarze będą podróżować helikopterem. Zawodnicy, którzy pozostaną w Katalonii, o 11 wezmą udział w sesji treningowej. W środę gracze, którzy pojadą do Ceuty otrzymają dzień wolny. Cała drużyna spotka się na zajęciach w czwartek i piątek o 11 w kompleksie sportowym imienia Joana Gampera.
Trening w dniu meczu
W sobotę odbędzie się ostatni trening przed wieczornym meczem z Sevillą (godzina 22). Zawodnicy pojawią się na murawie Camp Nou w południe i będą pracować za zamkniętymi drzwiami. W niedzielę, na treningu, który rozpocznie się o 12, drużyna skupi się na przygotowaniach do meczu Ligi Mistrzów z Kopenhagą.
W poniedziałek rano zespół spotka się na wspólnym śniadaniu w klubowych obiektach, a o 9:30 rozpocznie podróż do stolicy Danii.
[źródło: FCBarcelona.cat]
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Poleć artykuł
Komentarze (4)