Dwa tysiące culés na Parken Stadium
FC Barcelona była wczoraj bardzo mocno wspierana przez swoich sympatyków. Na trybunach Parken Stadium w Kopenhadze zasiadło wczoraj aż dwa tysiące culés.
Culés z Polski, Węgier, Szwecji, Norwegii, Danii, Niemiec i Belgii, nie wspominając o Katalończykach złożyli się na liczbę dwóch tysięcy osób, które żywiołowo dopingowały podopiecznych Pepa Guardioli w starciu z FC Kopenhagą.
Fani z całego świata
Wczorajszy mecz uwidocznił zwłaszcza, jak wiele krajów kibicuje FC Barcelonie. Ludzie wielu narodowości spotkali się wczoraj na Parken Stadium, by wspólnie dopingować Barçę. Ogromny wkład miała polska grupa, zorganizowana wokół delegacji jedynej polskiej Penyi, Fan Club Barça Polska, która na mecz stawiła się w sile około stu osób. Polacy zostali szczególnie wyróżnieni w relacji na oficjalnej stronie barcelońskiego Klubu, FCBarcelona.cat.
Ponadto, w samej Danii istnieje silna grupa fanów oddanych katalońskiemu klubowi, przez co w Kopenhadze pojawiło się około trzystu culés duńskiej narodowości. Zamiłowanie do drużyny Guardioli było widoczne już pod hotelem, gdzie zakwaterowani byli piłkarze Barçy.
Przedstawiciele Fan Club Barça Polska i Redakcji: doceniona Polska
Delegacja polskich culés była w Kopenhadze barwna, rozśpiewana i bardzo widoczna. Pośród nich znalazło się wielu członków polskiej Penyi oraz nasi redakcyjni koledzy, Agnieszka i Robert. Wkład Polaków w spotkanie na Parken Stadium został zauważony i doceniony nie tylko przez oficjalną stronę FC Barcelony, ale również duńską telewizję. Stacja TV2 postanowiła zrobić materiał filmowy o nad wyraz licznej delegacji polskich sympatyków Barçy. Możecie zobaczyć ten materiał poniżej.
Takie okazje pokazują, że polskie barcelonismo jest zauważane i ma godnych ambasadorów. Wszyscy polscy fani Barçy mogą być z tego dumni.
Relację duńskiej stacji TV2 można zobaczyć tutaj: [KLIK!]
[źródło: FCBarcelona.cat/Własne]
Culés z Polski, Węgier, Szwecji, Norwegii, Danii, Niemiec i Belgii, nie wspominając o Katalończykach złożyli się na liczbę dwóch tysięcy osób, które żywiołowo dopingowały podopiecznych Pepa Guardioli w starciu z FC Kopenhagą.
Fani z całego świata
Wczorajszy mecz uwidocznił zwłaszcza, jak wiele krajów kibicuje FC Barcelonie. Ludzie wielu narodowości spotkali się wczoraj na Parken Stadium, by wspólnie dopingować Barçę. Ogromny wkład miała polska grupa, zorganizowana wokół delegacji jedynej polskiej Penyi, Fan Club Barça Polska, która na mecz stawiła się w sile około stu osób. Polacy zostali szczególnie wyróżnieni w relacji na oficjalnej stronie barcelońskiego Klubu, FCBarcelona.cat.
Ponadto, w samej Danii istnieje silna grupa fanów oddanych katalońskiemu klubowi, przez co w Kopenhadze pojawiło się około trzystu culés duńskiej narodowości. Zamiłowanie do drużyny Guardioli było widoczne już pod hotelem, gdzie zakwaterowani byli piłkarze Barçy.
Przedstawiciele Fan Club Barça Polska i Redakcji: doceniona Polska
Delegacja polskich culés była w Kopenhadze barwna, rozśpiewana i bardzo widoczna. Pośród nich znalazło się wielu członków polskiej Penyi oraz nasi redakcyjni koledzy, Agnieszka i Robert. Wkład Polaków w spotkanie na Parken Stadium został zauważony i doceniony nie tylko przez oficjalną stronę FC Barcelony, ale również duńską telewizję. Stacja TV2 postanowiła zrobić materiał filmowy o nad wyraz licznej delegacji polskich sympatyków Barçy. Możecie zobaczyć ten materiał poniżej.
Takie okazje pokazują, że polskie barcelonismo jest zauważane i ma godnych ambasadorów. Wszyscy polscy fani Barçy mogą być z tego dumni.
Relację duńskiej stacji TV2 można zobaczyć tutaj: [KLIK!]
[źródło: FCBarcelona.cat/Własne]
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Poleć artykuł
Komentarze (11)