Getafe - Barca: najlepsze, najgorsze

Rozwad

7 listopada 2010, 21:49

15 komentarzy
Najlepsze: Perfekcyjna pierwsza połowa

Barça pokazała swoje najlepsze oblicze w pierwszej połowie meczu. Drużyna Guardioli od pierwszych minut zdominowała rywala, nie pozwalając mu na zupełnie nic. Z Xavim i Iniestą w środku, z inicjującym Alvesem oraz totalna parą Messi-Villa, Barça była zespołem, który zawsze chcą oglądać wszyscy culés. Dwa bramki uznane, dwie nieuznane oraz kilka wspaniałych sytuacji, zwłaszcza Villi, dają obraz idealny.

Najgorsze: Dwie żółte kartki Piqué

Pierwsza żółta kartka mogła być perfidna, wyrafinowana i zaplanowana, by 'wykartkować' się na spotkanie z Villarreal i być czystym na spotkania z Almerią oraz przede wszystkim Madrytem. Jednak drugi żółty kartonik wszystko diametralnie zmienił. Środkowy obrońca Barçy opuści mecz z Villarreal za czerwoną kartkę oraz nadal będzie miał na koncie cztery żółte kartki. Przez to z pewnością opuści spotkanie z Almerią, gdyż 'złapanie' ewentualnej żółtej kartki wykluczy go z Gran Derbi. Zły biznes. Geri może myśleć już o spotkaniu z Madrytem.

[źródło: Sport]
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (15)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze