Muniesa podpisał nowy kontrakt

Rozwad

15 lutego 2011, 14:57

Brak komentarzy
Oficjalna strona FC Barcelony poinformowała, że obrońca drużyny B, Marc Muniesa podpisał nowy kontrakt z Klubem. Młody obrońca związał się z Barçą do końca sezonu 2011/12. Umowa zostanie automatycznie przedłużona o rok (do czerwca 2013 roku), jeśli zawodnik zostanie włączony do pierwszej drużyny.

18-letni Marc Muniesa drugi sezon reprezentuje barwy Barçy B. Katalończyk jest obrońcą, który dobrze panuje nad piłką oraz dysponuje dużą szybkością. Luis Enrique najczęściej wystawia go na pozycji środkowego lub lewego defensora. Wraz z podpisaniem nowej umowy jego klauzula odstępnego wzrosła do 30 mln euro.

Zawodnik urodzony w Lloret de Mar jest uważany za jedną z największych nadziei La Masia. Mimo tak młodego wieku Muniesa zdążył już zadebiutować w pierwszej drużynie Barçy - było to w sezonie 2008/09 podczas meczu z Osasuną. Kilka dni później znalazł się na liście powołanych na mecz z Manchesterem United, jednak w Rzymie nie wybiegł na boisko.

[źródło: FCBarcelona.cat]
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (0)

Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze