Drużyna wróciła do hotelu bez Guardioli
Piłkarze Barcelony trenowali dziś na Camp Nou ostatni raz przed meczem z Arsenalem. Po zajęciach drużyna wróciła do hotelu La Florida, gdzie przebywa od wczoraj. Pep Guardiola udał się jednak do domu.
Od poniedziałku w hotelu na wzgórzu Tibidabo przebywa 19 graczy, wśród których znalazło się miejsce dla Thiago. Stąd zespół udał się dziś na trening (o godzinie 12) i tu pozostanie do 18:45, gdy uda się na stadion.
Pep Guardiola śledził dzisiejszą sesję treningową, lecz podobnie jak wczoraj, po jej zakończeniu udał się do domu, aby odpocząć.
[źródło: FCBarcelona.cat]
Od poniedziałku w hotelu na wzgórzu Tibidabo przebywa 19 graczy, wśród których znalazło się miejsce dla Thiago. Stąd zespół udał się dziś na trening (o godzinie 12) i tu pozostanie do 18:45, gdy uda się na stadion.
Pep Guardiola śledził dzisiejszą sesję treningową, lecz podobnie jak wczoraj, po jej zakończeniu udał się do domu, aby odpocząć.
[źródło: FCBarcelona.cat]
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Poleć artykuł
Komentarze (0)