Drużyna wróciła do hotelu bez Guardioli

Looky

8 marca 2011, 16:40

Brak komentarzy
Piłkarze Barcelony trenowali dziś na Camp Nou ostatni raz przed meczem z Arsenalem. Po zajęciach drużyna wróciła do hotelu La Florida, gdzie przebywa od wczoraj. Pep Guardiola udał się jednak do domu.

Od poniedziałku w hotelu na wzgórzu Tibidabo przebywa 19 graczy, wśród których znalazło się miejsce dla Thiago. Stąd zespół udał się dziś na trening (o godzinie 12) i tu pozostanie do 18:45, gdy uda się na stadion.

Pep Guardiola śledził dzisiejszą sesję treningową, lecz podobnie jak wczoraj, po jej zakończeniu udał się do domu, aby odpocząć.

[źródło: FCBarcelona.cat]
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (0)

Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze