Messi spotkał się z Gallianim

KeyNew

23 marca 2011, 15:33

Brak komentarzy
Napastnik FC Barcelony, Lionel Messi, spotkał się w weekend z wiceprezydentem Milanu, Adriano Gallianim - informuje włoska gazeta Corriere dello Sport. Kibice Barcelony nie muszą się jednak obawiać. Spotkanie odbyło się przy okazji wydarzenia promocyjnego firmy odzieżowej Dolce&Gabbana. Spotkanie w Nuova Arena było spowodowane koniecznością wypełnienia kontraktu reklamowego Argentyńczyka.

Niemniej, to wydarzenie spowodowało prawdziwą burzę medialną we Włoszech. Prasa rozpisuje się o rzekomych zakusach Milanu na zdobywcę tegorocznej Złotej Piłki. Poważne redakcje zdają sobie jednak sprawę, że podpisanie kontraktu z Messim, w chwili obecnej, nie jest możliwe.

Pupil kibiców Dumy Katalonii powtarza na każdym kroku, że "zawsze chciał zostać w Barcelonie, zakończyć tu karierę i być może pograć w Argentynie. Chcę, aby moja europejska kariera związana była z FC Barceloną".

Galliani wyraża się z szacunkiem na temat przywiązania Messiego do Barcelony i zdaje sobie sprawę, że pozyskanie go na tym etapie jego kariery nie jest możliwe. Jednak zdaje on sobie również sprawę, że futbol widział już najmniej prawdopodobne scenariusze i dzięki takim spotkaniom stara się budować relacje na przyszłość, kiedy zakontraktowanie utalentowanego napastnika może stać się bardziej prawdopodobne.

Transferowy guru - jak często określany jest wiceprezydent AC Milan - na sprowadził już na San Siro Ronaldinho Gaúcho. I choć El Crack Total nie prezentował już w Barcelonie takiego poziomu, do jakiego wcześniej przyzwyczaił kibiców, to Gallianiemu udało się zrealizować plan i obietnice złożone na długo przed tym wydarzenie, które składał kibicom.

[źródło: goal.com]
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (0)

Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze