Pinto podpisze nowy kontrakt

Looky

25 marca 2011, 11:19

Brak komentarzy
Po podpisaniu nowej umowy z Danim Alvesem, kolejnym zawodnikiem, z którym klub chce przedłużyć kontrakt jest José Manuel Pinto.

Zarówno klub jak i sam zawodnik są zgodni, co do chęci kontynuowania współpracy. Jego obecna umowa wygasa 30 czerwca 2011 roku, Barça oferuje mu dodatkowy rok. W tym tygodniu agent Pinto Juan Maraver wprowadził ostatnie poprawki i spotkał się z przedstawicielami Barçy. Niektóre źródła sugerują, że chciał on zawrzeć w kontrakcie opcję przedłużenia do 2013 roku, w zależności od osiąganych celów.

FC Barcelona powiedziała jednak "nie" i zaznaczyła, że może zaoferować przedłużenie kontraktu o rok. Obie strony wydają się być zgodne, chcą dalej współpracować, dlatego umowa może zostać podpisana w każdej chwili.

[źródło: Mundo Deportivo]
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (0)

Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze