Wenger zainteresowany Milito

makaj

9 kwietnia 2011, 20:00

Brak komentarzy
Francuski szkoleniowiec chce wzmocnić linię obrony i chętnie widziałby u siebie Gabriela Milito.

Nie ma wątpliwości, że Arséne Wenger często spogląda w stronę Barcelony. Jeśli jednak zazwyczaj sięga po barcelońską młodzież, teraz zainteresowany jest weteranem pierwszej drużyny, Gabrielem Milito. Argentyńczyk w obecnym sezonie nie cieszy się zaufaniem Pepa Guardioli, który zaledwie kilka razy desygnował go do gry.

Pomimo faktu, iż sam Mister podkreślił znaczenie Milito w zespole, liczby mówią same za siebie. Wynikiem tego będzie najprawdopodobniej to, że argentyński stoper pożegna się z klubem ze stolicy Katalonii. Jego nowa drużyna może być taka sama, jaką niegdyś wybrał Fàbregas, a w tym sezonie młody Jon Toral.

Wenger jest pewny, że Barça nie zażąda za swojego obrońcę dużych pieniędzy. Poza tym, Gabriel Milito z pewnością pomoże drużynie, ze względu na swoje ogromne doświadczenie.


[źródło: Sport]
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (0)

Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze