Barça poleci wcześniej do Londynu?

Gilu

23 maja 2011, 18:43

24 komentarze
Erupcja wulkanu Grímsvötn zmienia plany podróży Barcelony do Londynu, gdzie w sobotę odbędzie się finał Ligi Mistrzów.

Ostatnie wiadomości informują, że chmura pyłów wulkanicznych zbliża się do Szkocji i kieruje się w stronę brytyjskiej stolicy bez oznak słabnięcia.

Osoby odpowiedzialne za podróż do Londynu spotkały się w poniedziałek, aby przedyskutować zaistniałe okoliczności i początkowo nie planowały żadnej specjalnej akcji. Jednak jak dowiedział się dziennik El Mundo Deportivo, klub chce wylecieć do Anglii już we wtorek. W przypadku zamknięcia brytyjskich lotnisk, drużyna mogłaby polecieć samolotem do Paryża, a stamtąd pojechać szybką koleją do angielskiej stolicy.

[źródło: Mundo Deportivo]
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (24)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze