Pierwszy trening w Londynie

Gołąbka

25 maja 2011, 21:47

60 komentarzy
W środę piłkarze Barcelony wzięli udział w pierwszym treningu w Wielkiej Brytanii. Po wolnym poranku, piłkarze udali się do kompleksu sportowego Arsenalu, aby kontynuować przygotowania do finału Ligi Mistrzów.

Po wcześniejszej podróży do Londynu, spowodowanej wybuchem wulkanu Grimsvötn, Barcelona powróciła do treningów, aby przygotować się na sto procent na sobotni finał Ligi Mistrzów z Manchesterem United.

Wolny poranek, pracowity wieczór

Dopiero o godzinie 18 (czasu lokalnego) rozpoczął się pierwszy trening drużyny w Londynie. Po przybyciu w nocy do stolicy Wielkiej Brytanii, drużyna spędziła poranek odpoczywając w hotelu The Grove.

Wieczorem drużyna udała się do kompleksu sportowego Arsenalu, London-Colney, oddalonego od stolicy Wielkiej Brytanii o 58 kilometrów. Tam 24 zawodników powołanych na finał trenowało z pełnym obciążeniem. Na sesji treningowej pojawili się prezydent Sandro Rosell i dyrektor sportowy sekcji piłki nożnej, Andoni Zubizarreta.

London-Colney

Arsenal Londyn zgodził się, aby Barcelona przygotowywała się do finału w jego kompleksie sportowym. London-Colney został otwarty 11 października 1999 i posiada 10 boisk porośniętych naturalną trawą i jedno boisko ze sztuczną nawierzchnią, na którym zazwyczaj gra żeńska ekipa Kanonierów. Kompleks jest miejscem treningów pierwszej i drugiej drużyny oraz zespołów U-18 i U-16.



[źródło: FCBarcelona.cat]
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (60)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze