Kontrakt Abidala kwestią dni

Adek

2 czerwca 2011, 23:50

12 komentarzy
Jak informuje Sport, obrońca FC Barcelony, Éric Abidal podpisze nowy kontrakt jeszcze przed wyjazdem na swoje zasłużone wakacje. Nowa umowa ma obowiązywać do 2014 roku.

Po powrocie ze zgrupowania kadry (reprezentacja Francji rozegra trzy spotkania; z Białorusią, Ukrainą i Polską kolejno, co trzy dni, począwszy od 3. czerwca) Abidal ma przedłużyć kontrakt z Barceloną do 2014 roku.

Zaraz po stwierdzeniu u Francuza guza wątroby pewnym było, iż przedłuży on obowiązujący go kontrakt z Dumą Katalonii. Abi zarówno przed operacją, jak i po, był w wyśmienitej formie. Sezon rozpoczynał na lewej obronie, ale kontuzja Puyola zmusiła go do występowania na środku, gdzie radził sobie świetnie.

Obecna umowa Érika ważna jest do roku 2012, ale klub obiecał już, że Abidal będzie mógł przedłużyć obowiązujący kontrakt o dwa lata. Jak mówi sam zainteresowany chce on zakończyć swoją karierę jako zawodnik FC Barcelony i zamieszkać w stolicy Katalonii na stałe. Podpisanie nowej umowy jest więc tylko kwestią dni.


[źródło: Sport]
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (12)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze