Przedsezonowi rywale(IV): Manchester United

Gołąbka

24 czerwca 2011, 16:19

26 komentarzy
Zaledwie dwa miesiące po spotkaniu w finale Ligi Mistrzów na Wembley, Manchester United i Barcelona ponownie staną do walki. Mecz odbędzie sie 30 lipca w Waszyngtonie w ramach tournée po Stanach Zjednoczonych.

Podopieczni Pepa Guardioli udadzą się do Stanów Zjednoczonych po meczu z Hadjukiem Split w Chorwacji i Audi Cup w Monachium. Pierwsze spotkanie amerykańskiego tournée zostanie rozegrane w stolicy na Fedex Field.

Nowe twarze na Old Trafford

Sir Alex Ferguson nie ukrywał, że będzie starał się pozyskać w lecie nowych piłkarzy. Angielski klub szybko porozumiał się z obrońcą Philem Jonesem z Blackburn i skrzydłowym Ashley'em Youngiem z Aston Villi. United jest także zainteresowane pozyskaniem bramkarza Atlético Madryt, Davida de Gea i znalezieniem kreatywnego pomocnika.

Neville i Scholes

Nowi gracze są potrzebni, gdyż dwóch weteranów - Gary Neville i Paul Scholes, który rozegrał ostatnie spotkanie w koszulce United podczas finału z Barceloną na Wembley - ogłosiło zakończenie kariery, a obrońca Wes Brown najprawdopodobniej opuści klub po wyjaśnięciu kontraktu.

Start ligi

Pojedynek w Waszyngtonie odbędzie się 15 dni przed inauguracją kolejnego sezonu Premier League. Czerwone Diabły zmierzą się z West Bromwich Albion 13 sierpnia.

[źródło: FCBarcelona.cat]
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (26)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze