Guardiola: Zagraliśmy na poważne
Pep Guardiola był usatysfakcjonowany postawą swoich piłkarzy w meczu z Hajdukiem. Przyznał, iż bardziej podobała mu si druga połowa, niż pierwsza.
"Mieliśmy mało czasu, zagrała młodzież... było dobrze, jestem zadowolony. Podeszliśmy do tego meczu poważne", powiedział trener Barçy. Dodał, że pierwsze spotkanie służyło zastosowaniu "kilku pomysłów i zostawiło trochę kilometrów w nogach zawodników".
Guardiola ocenił również, iż "druga połowa była lepsza od pierwszej". Stwierdził również, iż jest zadowolony "ze wszystkich piłkarzy, którzy zadebiutowali".
Krótkich wypowiedzi mediom udzielili również Iniesta i Fontás. Andrés pytany był o transfery. "Alexis to wielki gracz. Szybki i silny. Mam nadzieję, że będzie czuł się tu dobrze i komfortowo. Oczywiście jesteśmy zasmuceni odejściem Bojana, bo jest dobrym przyjacielem", powiedział.
"Trenowaliśmy tylko tydzień, ale rozegraliśmy dobre spotkanie. Głośny doping kibiców sprawił, że byliśmy jeszcze bardziej skoncentrowani. Jestem bardzo zadowolony ze swojego pierwszego meczu w roli gracza pierwszej drużyny", mówił z kolei Fontás.
[źródło: FCBarcelona.cat]
"Mieliśmy mało czasu, zagrała młodzież... było dobrze, jestem zadowolony. Podeszliśmy do tego meczu poważne", powiedział trener Barçy. Dodał, że pierwsze spotkanie służyło zastosowaniu "kilku pomysłów i zostawiło trochę kilometrów w nogach zawodników".
Guardiola ocenił również, iż "druga połowa była lepsza od pierwszej". Stwierdził również, iż jest zadowolony "ze wszystkich piłkarzy, którzy zadebiutowali".
Krótkich wypowiedzi mediom udzielili również Iniesta i Fontás. Andrés pytany był o transfery. "Alexis to wielki gracz. Szybki i silny. Mam nadzieję, że będzie czuł się tu dobrze i komfortowo. Oczywiście jesteśmy zasmuceni odejściem Bojana, bo jest dobrym przyjacielem", powiedział.
"Trenowaliśmy tylko tydzień, ale rozegraliśmy dobre spotkanie. Głośny doping kibiców sprawił, że byliśmy jeszcze bardziej skoncentrowani. Jestem bardzo zadowolony ze swojego pierwszego meczu w roli gracza pierwszej drużyny", mówił z kolei Fontás.
[źródło: FCBarcelona.cat]
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Poleć artykuł
Komentarze (18)