Barcelona ugości Chile Alexisa?

Kuba

10 sierpnia 2011, 18:24

30 komentarzy
Barcelona może być miastem, w którym 6 września, w towarzyskiej konfrontacji, zmierzy się Chile z Meksykiem.

Zaplanowane na 6 września towarzyskie spotkanie Chile - Meksyk może zostać rozegrane w Barcelonie. Możliwe jednak, że miastem goszczącym obie reprezentacje zostanie szwajcarski Zurych.

Gdyby doszło do meczu w Barcelonie, wówczas kibice Dumy Katalonii mogliby się cieszyć z oglądania na żywo reprezentacji Alexisa Sáncheza.

[źródło: Sport]
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (30)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze