Wszyscy do Madrytu; 23 powołanych

Rozwad

13 sierpnia 2011, 12:43

67 komentarzy
Na pierwszy oficjalny mecz w sezonie polecą wszyscy zawodnicy, nawet ci, którzy wciąż pracują nad powrotem do zdrowia. Do Madrytu wraz z zespołem udadzą się równiez trzej piłkarze Barçy B, Martín Montoya, Jonathan Dos Santos i kontuzjowany Marc Muniesa. W sumie 23 piłkarzy.

Jak na wszystkie kluczowe mecze, Pep Guardiola zdecydował się zabrać ze sobą wszystkich graczy. Drużyna już dziś, a nie w dniu meczu, uda się do Madrytu. Barça opuści Camp Nou o godzinie 18.00, a na lotnisku Barajas w Madrycie zjawi się około 20.00.

Podczas ostatniego treningu w Barcelonie przed meczem z Realem Madryt wraz z pierwszą drużyną trenowali Montoya, Dos Santos, Isaac Cuenca, Oriol Rosell i gracz Juvenilu A, Jean-Marie Dongou. Xavi i Piqué trenowali wraz z drużyną i najprawdopodobniej będą oni jutro do dyspozycji Mistera.

Lista powołanych: Valdés, Pinto, Messi, Thiago, Piqué, Puyol, Alves, Xavi, Villa, Iniesta, Alexis, Mascherano, Keita, Sergio, Pedro, Adriano, Abidal, Maxwell, Fontás, Afellay, Montoya, Dos Santos, Muniesa.

Fotogaleria z dzisiejszego treningu

[źródło: FCBarcelona.cat]
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (67)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze