Eto'o odchodzi do Anży Machaczkała

IceMan

21 sierpnia 2011, 12:45

62 komentarze
Jeden z najlepszych strzelców w historii FC Barcelony, jej były piłkarz, Samuel Eto'o odchodzi do Anży Machaczkała. Co prawda nie ma jeszcze oficjalnego potwierdzenia ze strony rosyjskiego klubu, jednak o odejściu swojego snajpera poinformował prezydent Nerrazurrich, Massimo Moratti.

Transfer Eto'o będzie kosztował Anży 29 milionów euro. Oba kluby doszły do ostatecznego porozumienia w dużej mierze dzięki samemu piłkarzowi, który zrezygnował z sierpniowej pensji (900 tys. euro.). Spekuluje się, iż Eto'o w klubie rosyjskiej ekstraklasy będzie zarabiał aż 20 milionów euro, co uczyni go zdecydowanie najlepiej zarabiającym piłkarzem świata.

O odejściu Eto'o poinformował prezydent Interu, Massimo Moratti: "Odejście Eto'o to nie dramat. Pamiętacie jak było z Ibrahimoviciem? Samu to profesjonalista, będziemy za nim tęsknić. To nasz najlepszy gracz", powiedział.

Kaeruńczyk podpisze z Anży kontrakt na 3 sezony. Oficjalne potwierdzenie transferu będzie możliwe po przesłaniu faksu z Mediolanu. Prezentacja Eto'o odbędzie się w poniedziałek lub we wtorek.

[źródło: Mundo Deportivo/własne]
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (62)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze