Alves chwali Fàbregasa

mim

20 września 2011, 12:47

9 komentarzy
Dani Alves jest pod wrażeniem gry Ceska Fàbregasa w Barcelonie. Obrońca Dumy Katalonii cieszy się z dobrego startu reprezentanta Hiszpanii w nowym-starym klubie. "Grać razem z nim to zaszczyt", powiedział.

Cesk Fàbregas wrócił do Barçy po ośmiu latach spędzonych w Arsenalu Londyn. Teraz, będąc elementem układanki Pepa Guardioli, Hiszpan pokazuje wielką klasę, przyczyniając się w znaczącym stopniu do zwycięstw Blaugrany nad Porto w meczu o Superpuchar Europy oraz Villarreal i Osasuną w Primera Division. Dani Alves docenia wkład byłego kapitana Kanonierów w dobrą grę zespołu. "Cesk wykonuje świetną pracę. Bardzo wiele wnosi do drużyny. Grać razem z nim to zaszczyt", stwierdził w wywiadzie dla magazynu AS.

Brazylijczyk zwrócił również uwagę na doskonałą współpracę Fàbregasa z Messim. "On i Leo są wspaniali. Obaj świetnie się rozumieją", zaznaczył.

Dani Alves zabrał także głos w sprawie swojego miejsca w zespole w momencie, kiedy ten gra trójką obrońców. "Ja po prostu lubię grać w piłkę, bez względu na pozycję, na której mam występować. Chcę pomagać drużynie, robić wszystko, co w mojej mocy. To trener wie najlepiej, gdzie jestem najpotrzebniejszy", podkreślił.

[źródło: goal.com]
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (9)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze