Salva: Kluivert to dobry napastnik
Dziennikarze Mundo Deportivo przeprowadzili wywiad z najlepszym stzrelcem Malagi Salvą.
Strzeliłeś już 17 bramek w lidze, co robisz żeby dojść do takiego poziomu?
Po prostu dużo pracuję na treningach i trener daje mi szanse gry a ja ją wykorzystuję, ale też dużo trzeba walczyć.
Czy za każdym razem jak pan strzela bramkę to przypomina pan sobie Rafę Beniteza?
Absolutnie. Nie myślę, o tym gdy trafiam do bramki przeciwnika.
Barca na pewno będzie walczyć o tytuł, ale Valencia Beniteza jest bliżej tytułu...
Nie chcę mówić o Benitezie myślę tylko o Maladze.
Czy Ronaldinho byłby dla Ciebie 'wymarzonym partenerem'?
Ronaldinho to świetny zawodnik, jednak są też i inni zawodnicy, których cenię i lubię, są to Figo i Zidane lubię też z Malagi Leko, Miguela Angela...
Puyol zagra z Malagą, czy nie obawiasz się, że trudno będzie go przejść?
Nie ja chcę grać z najlepszymi i się sprawdzać.
Stzrelił pan 5 goli w 7 meczach przeciwko Barcy, a na wyjeździe zaliczył pan hat-tricka. Tylko Valladolid i Realowi Sociedad strzelił pan 5 goli czy Barca motywuje pana bardziej niż inne wielkie kluby?
Barca mnie motywuje tak samo jak inne wielkie klubu hiszpańskie i mam aspiracje, aby wygrywać te mecze.
Barca potrzebuje '9', co sądzisz o ataku Blaugrany?
Nie chcę się wypowiadać na ten temat bo wierzę, że Kluivert to dobry napastnik.
Do Barcy może przyjść Trezeguet i Van Nisterlooy, ale Patrick też będzie chciał być w podstawowym graczem?
Tak ja to wiem i wiem, że jest On ambitnym i dobrym napastnikiem.
Kto dla pana jest najlepszym napastnikiem w tym momencie?
Na pewno bardzo dobry jest Nisterlooy, ale lubię też Ronaldo, podziwiam również Raula.
Podobno interesują się panem Athletic Bilbao i Aston Villa ? Jakie są pana zamiary?
Na razie myślę, aby jak najlepiej grać w Maladze i wrócić do Valencii, lubię to miasto i dobrze się tu czuję, ale już nie chcę myśleć o ataku i o tych sprawach, przyjdzie na to czas...
[źródło: Mundo Deportivo]
Strzeliłeś już 17 bramek w lidze, co robisz żeby dojść do takiego poziomu?
Po prostu dużo pracuję na treningach i trener daje mi szanse gry a ja ją wykorzystuję, ale też dużo trzeba walczyć.
Czy za każdym razem jak pan strzela bramkę to przypomina pan sobie Rafę Beniteza?
Absolutnie. Nie myślę, o tym gdy trafiam do bramki przeciwnika.
Barca na pewno będzie walczyć o tytuł, ale Valencia Beniteza jest bliżej tytułu...
Nie chcę mówić o Benitezie myślę tylko o Maladze.
Czy Ronaldinho byłby dla Ciebie 'wymarzonym partenerem'?
Ronaldinho to świetny zawodnik, jednak są też i inni zawodnicy, których cenię i lubię, są to Figo i Zidane lubię też z Malagi Leko, Miguela Angela...
Puyol zagra z Malagą, czy nie obawiasz się, że trudno będzie go przejść?
Nie ja chcę grać z najlepszymi i się sprawdzać.
Stzrelił pan 5 goli w 7 meczach przeciwko Barcy, a na wyjeździe zaliczył pan hat-tricka. Tylko Valladolid i Realowi Sociedad strzelił pan 5 goli czy Barca motywuje pana bardziej niż inne wielkie kluby?
Barca mnie motywuje tak samo jak inne wielkie klubu hiszpańskie i mam aspiracje, aby wygrywać te mecze.
Barca potrzebuje '9', co sądzisz o ataku Blaugrany?
Nie chcę się wypowiadać na ten temat bo wierzę, że Kluivert to dobry napastnik.
Do Barcy może przyjść Trezeguet i Van Nisterlooy, ale Patrick też będzie chciał być w podstawowym graczem?
Tak ja to wiem i wiem, że jest On ambitnym i dobrym napastnikiem.
Kto dla pana jest najlepszym napastnikiem w tym momencie?
Na pewno bardzo dobry jest Nisterlooy, ale lubię też Ronaldo, podziwiam również Raula.
Podobno interesują się panem Athletic Bilbao i Aston Villa ? Jakie są pana zamiary?
Na razie myślę, aby jak najlepiej grać w Maladze i wrócić do Valencii, lubię to miasto i dobrze się tu czuję, ale już nie chcę myśleć o ataku i o tych sprawach, przyjdzie na to czas...
[źródło: Mundo Deportivo]
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Poleć artykuł
Komentarze (0)