Guardiola: Wierzę w Davida Villę

Mim

20 listopada 2011, 10:53

goal.com

31 komentarzy

Pep Guardiola wziął udział w  konferencji prasowej po spotkaniu z Realem Saragossa, podczas której mówił o kilku swoich podopiecznych. "Wierzę w Davida Villę", stwierdził.

Wczoraj na Camp Nou Barcelona uporała się z Saragossą, pokonując podopiecznych Javiera Aguirre 4:0. Po raz kolejny w wyjściowym składzie zabrakło Davida Villi. El Guaje na murawie pojawił się dopiero w 67. minucie spotkania, jednak zapisał się w protokole meczowym, trafiając do siatki rywala. Pep Guardiola skomentował sytuację hiszpańskiego snajpera.

"Jeśli mówię, że wierzę w Davida Villę i mu ufam, to znaczy, że tak jest", powiedział trener z Santpedor.

Mister wypowiedział się także na temat Leo Messiego, strzelca drugiej bramki dla Blaugrany, który, po jednym z fauli na nim, energicznie manifestował ból, uderzając ręką o murawę.

"Messi nigdy nie narzeka. Bałem się o niego, jednak kiedy powiedział, że wszystko w porządku, pozwoliłem mu grać dalej. Leo daje nam bardzo wiele", zaznaczył.

Pep Guardiola odniósł się ponadto do częstych przetasowań w składzie.

"Ufam wszystkim zawodnikom, jednak nie każdy może grać. Znam każdego z osobna, więc wiem, co dany piłkarz może wnieść do zespołu", dodał.

REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (31)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze