Ostatni trening przed meczem z Rayo

Kalibur

29 listopada 2011, 18:27

totalBarca

4 komentarze

Dzisiaj wieczorem, dokładnie o godzinie 21, Barcelona podejmie na Camp Nou zespół Rayo Vallecano. Na ostatniej sesji treningowej trenowało 21 zawodników.

Pep Guardiola miał dzisiaj do dyspozycji dwudziestu zawodników z pierwszego zespołu, czyli wszystkich oprócz kontuzjowanego Afellaya, a całość dopełnił Isaac Cuenca z drużyny B. Zabrakło dziś Tello oraz Carmony, którzy trenowali wraz z zespołem w poniedziałek.

Andrés Iniesta trenował dziś wraz z resztą grupy po kontuzji mięśnia uda lewej nogi, jakiej doznał podczas meczu z Realem Saragossa. Do treningów powrócili również Cesc i Adriano, po kontuzjach których nie ma już śladu.

Piłkarze zjedli po treningu wspólny posiłek, po czym powrócili do swoich domów by odpocząć. Na Camp Nou powrócą o 19:15.

Galeria z treningu

 

 

REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (4)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze