Dzisiaj wieczorem, dokładnie o godzinie 21, Barcelona podejmie na Camp Nou zespół Rayo Vallecano. Na ostatniej sesji treningowej trenowało 21 zawodników.
Pep Guardiola miał dzisiaj do dyspozycji dwudziestu zawodników z pierwszego zespołu, czyli wszystkich oprócz kontuzjowanego Afellaya, a całość dopełnił Isaac Cuenca z drużyny B. Zabrakło dziś Tello oraz Carmony, którzy trenowali wraz z zespołem w poniedziałek.
Andrés Iniesta trenował dziś wraz z resztą grupy po kontuzji mięśnia uda lewej nogi, jakiej doznał podczas meczu z Realem Saragossa. Do treningów powrócili również Cesc i Adriano, po kontuzjach których nie ma już śladu.
Piłkarze zjedli po treningu wspólny posiłek, po czym powrócili do swoich domów by odpocząć. Na Camp Nou powrócą o 19:15.
Komentarze (4)