Llorente: Gratuluję Barcelonie

IceMan

8 lutego 2012, 23:53

Marca

10 komentarzy

Prezydent Valencii, Manuel Llorente ubolewał nad przegraną swojego zespołu w rewanżowym meczu półfinału Pucharu Króla. Docenił jednocześnie wyższość Barcelony i pogratulował jej awansu do wielkiego finału.

"Dobrze zaczęliśmy, ale Barcelona uzyskała przewagę, kiedy strzeliła pierwszą bramkę, grało im się łatwiej. Byliśmy godnym rywalem, ale Barça to Barça. Musimy pogratulować jej wygranej. Byli lepsi, po prostu", wyznał podczas rozmowy z dziennikarzami.

Llorente dodał, iż Walencja jest gotowa fo organizacji finału rozgrywek w razie gdyby pojawiły się problemy ze stadionem w Madrycie: "Jesteśmy gotowi na organizację finału, mamy ładny, atrakcyjny stadion, a nasze miasto przyciągnęłoby wielu kibiców."

"Nasz zespół dał z siebie wszystko, ale brakowało nam siły ofensywnej. Barcelona w tym elemencie była lepsza", zakończył.

REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (10)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze