Po wczorajszym wygranym przez Real Madryt meczu z CSKA, Sergio Ramos nie krył satysfakcji i stwierdził, że jego drużyna może grać z FC Barceloną na każdym z pozostałych etapów Ligi Mistrzów.
- Jeśli futbol ma w sobie coś pięknego, jest to niesamowita walka. Jeśli uda im (Barcelonie) się awansować, a my utrzymamy dobrą passę i nadal będziemy grać tak dobrze, możemy spotkać się w finale. Ale jeśli los skojarzy nas wcześniej, w ćwierćfinale, też nie będzie żadnego problemu - powiedział obrońca Realu.
Komentarze (101)