Ramos: Ćwierćfinał z Barceloną? Nie ma problemu

Looky

15 marca 2012, 13:07

Sport

101 komentarzy

Po wczorajszym wygranym przez Real Madryt meczu z CSKA, Sergio Ramos nie krył satysfakcji i stwierdził, że jego drużyna może grać z FC Barceloną na każdym z pozostałych etapów Ligi Mistrzów.

- Jeśli futbol ma w sobie coś pięknego, jest to niesamowita walka. Jeśli uda im (Barcelonie) się awansować, a my utrzymamy dobrą passę i nadal będziemy grać tak dobrze, możemy spotkać się w finale. Ale jeśli los skojarzy nas wcześniej, w ćwierćfinale, też nie będzie żadnego problemu - powiedział obrońca Realu.

REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (101)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze