Barça odwołała się do Komitetu Rozgrywek

Kate

26 marca 2012, 15:00

FCB.cat/Sport

55 komentarzy

FC Barcelona zgłosiła się dzisiaj do Komitetu Rozgrywek w sprawie odwołania się od akt sędziowskich z meczu przeciwko Mallorce.

W sprawie chodzi o drugą żółtą kartkę, którą ujrzał Thiago Alcántara w 57 minucie oraz o kartkę dla Carlesa Puyola w 88 minucie meczu.

W obu przypadkach, sędzia Ayza Gámez argumentował w aktach, że zawodnicy otrzymali żółte kartki z powodu: "zagrania ręką (Thiago) oraz za próby przerywania gry rywala (Puyol)".

Tak więc Barça przejęłą inicjatywę w sprawie tego, co uważa za błędy sędziowskie i spróbuje oczyścić konta zawodników z żółtych kartek.

REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (55)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze