FC Barcelona zgłosiła się dzisiaj do Komitetu Rozgrywek w sprawie odwołania się od akt sędziowskich z meczu przeciwko Mallorce.
W sprawie chodzi o drugą żółtą kartkę, którą ujrzał Thiago Alcántara w 57 minucie oraz o kartkę dla Carlesa Puyola w 88 minucie meczu.
W obu przypadkach, sędzia Ayza Gámez argumentował w aktach, że zawodnicy otrzymali żółte kartki z powodu: "zagrania ręką (Thiago) oraz za próby przerywania gry rywala (Puyol)".
Tak więc Barça przejęłą inicjatywę w sprawie tego, co uważa za błędy sędziowskie i spróbuje oczyścić konta zawodników z żółtych kartek.
Komentarze (55)