Prezydent FC Barcelony, Sandro Rosell, zabrał głos po wczorajszym finałowym meczu Pucharu Króla, w którym Duma Katalonii nie dała szans popularnym Los Leones. "Kończymy sezon we wspaniałym stylu", skomentował.
Barça bezapelacyjnie pokonała Athletic Bilbao we wczorajszym finale rozgrywek Copa del Rey, zwyciężając Basków 3:0. Z kolejnego sukcesu drużyny zadowolony jest sternik klubu z Camp Nou, Sandro Rosell. "Pragnę podziękować trenerom, piłkarzom, a także kibicom, którzy wspierali zespół, mimo że byli na stadionie w mniejszczości. Jesteśmy usatsfakcjonowani. Kończymy sezon we wspaniałym stylu. To idealny sposób, by uwypuklić dokonania Guardioli jako najlepszego szkoleniowca w historii Blaugrany", powiedział, dodając: "Mister odchodzi, pozostawiając po sobie dziedzictwo, z którego korzystał będzie Tito Vilanova. Kochamy go - powtarzamy to raz jeszcze. Nie dbam o to, co mówią lub piszą inni na nasz temat. Są w błędzie", stwierdził, odnosząc się do komentarzy mówiących o jego nienajlepszych relacjach z ustępującym trenerem pierwszego zespołu.
"Myślę, że to nie koniec cyklu"
Wypowiadając się na temat najbliższej przyszłości drużyny bordowo-granatowych, Sandro Rosell zaznaczył: "Vilanova powinien utrzymać to, co zostało zbudowane. Pamiętajmy, że Tito jest częścią całego teamu. Wszyscy go wspierają. Powinniśmy podążać tą samą ścieżką. Zespół jest niesamowity, piłkarze fantastyczni, zjednoczeni. Myślę, że to nie koniec cyklu, a ci, którzy sądzą inaczej, mylą się".
Kończąc wypowiedź, Rosell poruszył temat przygotowań do nowego sezonu, które ruszą już w poniedziałek: "Postaramy się zrobić wszystko, o co poproszą nas trenerzy", podkreślił.
Komentarze (4)