Adriano trenował z drużyną

Makaj

6 sierpnia 2012, 11:05

Mundo Deportivo

12 komentarzy

Po wolnej niedzieli, dzisiaj rano piłkarze wrócili do zajęć.

FC Barcelona rozpoczęła kolejny pracowity tydzień. O 9:00 odbył się pierwszy z dwóch zaplanowanych na dzisiaj treningów. Dobrą wiadomością jest fakt, iż razem z resztą zespołu trenował Brazylijczyk Adriano. Lewy obrońca skręcił w czwartek kostkę i nie ma co prawda pozwolenia na grę, ale w dobrym tempie wykonywał dziś rano polecenia trenera.

Vilanova trenował ze swoimi piłkarzami na boisku nr 3 w ośrodku treningowym Ciutat Esportiva. Indywidualnie pracował Jonathan Dos Santos, który był na siłowni. Szkoleniowiec zdecydował się zaprosić na zajęcia graczy Barcelony B: Sergiego Roberto, Tello, Rafinhę oraz bramkarza Masipa.

Drugi dzisiejszy trening odbędzie się nie w Barcelonie, a w niedalekiej Gironie. Zajęcia będą otwarte dla publiczności.

REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (12)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze