A Pepe odpowiada Inieście

Looky

10 października 2012, 15:59

Sport

258 komentarzy

Nie milkną echa niedzielnego Gran Derbi. A właściwie echa słów Pepe, który po meczu stwierdził, że piłkarze Barçy są teatralni.

Na jego słowa odpowiedział Andrés Iniesta, Portugalczyk jednak dziś ripostuje. - Powiedziałem tylko to, co naprawdę miało miejsce podczas spotkania. Jeśli ktoś czuje się urażony, to dlatego, że prawda boli - powiedział Pepe podczaszgrupowania kadry narodowej w Óbidos.

REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (258)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze