Nie milkną echa niedzielnego Gran Derbi. A właściwie echa słów Pepe, który po meczu stwierdził, że piłkarze Barçy są teatralni.
Na jego słowa odpowiedział Andrés Iniesta, Portugalczyk jednak dziś ripostuje. - Powiedziałem tylko to, co naprawdę miało miejsce podczas spotkania. Jeśli ktoś czuje się urażony, to dlatego, że prawda boli - powiedział Pepe podczaszgrupowania kadry narodowej w Óbidos.
Komentarze (258)