Puyol: szyna zamiast gipsu

Looky

11 października 2012, 18:22

Sport

52 komentarze

Fani Barcelony wciąż mają w pamięci dramatyczny upadek Puyola w meczu z Benficą i nienaturalnie wygiętą rękę, która, na szczęście, okazała się jedynie zwichnięta. Dziś na Twitterze kapitana można przeczytać kolejne dobre wieści.

"Ostatnie godziny z gipsem" - napisał Puyol wcześnie rano, dołączając swoje zdjęcie z ręką na temblaku i oczywiście w gipsie, który towarzyszył mu przez tydzień. Dzisiaj gips został zdjęty, a ręka zawodnika usztywniona została w specjalnej szynie.

Carles szybko odzyskuje siły i kolejny raz planuje wrócić na boisko wcześniej niż zakładały medyczne prognozy. Przypomnijmy, że przewidywany czas jego absencji miał wynieść osiem tygodni.

REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (52)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze