Valdano: Real stracił dobrą szansę

Looky

12 października 2012, 12:14

Sport

29 komentarzy

W programie "El larguero" Jorge Valdano poruszył m.in. temat ostatnich derbów między Barçą i Realem oraz słów Pepego, który stwierdził, że piłkarze Barcelony są teatralni.

- Słowa Pepego są brakiem szacunku wobec kolegi lub wielu kolegów i to mi się nie podoba. To zniekształca obraz meczu. Zamiast mówić o wyjątkowym spotkaniu, wchodzimy w polemikę, która nikomu nie służy. Według mnie to zły pomysł - powiedział były dyrektor sportowy Realu Madryt.

Valdano stanął w obronie Casillasa, przypominając o spóźnionej interwencji Valdésa przy pierwszym golu. - To wstyd, że się o tym mówi. Nie powinniśmy skupiać się na Casillasie. Jeśli istnieje bramkarz, który w niedzielę miał obowiązek zrobić coś przy którymś strzale, był to Valdés przy pierwszej bramce, która padła po strzale przy bliższym słupku. Casillas w żaden sposób nie jest winny za stratę gola, który wpadł w róg bramki. Casillas ma nienaganną karierę, dlatego wątpliwości są trochę śmieszne.

- Real stracił dobrą szansę. Miał okazję zranić Barçę, zmniejszyć psychologiczny dystans i dystans punktowy. Rozegrał bardzo dobry mecz, ale prawdą jest, że na Camp Nou przyjechał w najsilniejszym składzie, a Barça była osłabiona - skomentował.

REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (29)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze