"Gratulacje, maszyno!"

Looky

27 października 2012, 16:33

Sport/Mundo Deportivo

24 komentarze

Drużyna Barcelony wyleciała opuściła lotnisko El Prat o godzinie 11:15 i przed godziną 13:00 wylądowała w Madrycie. Jeszcze przed wejściem do samolotu, Xavi Hernández otrzymał kolejne gratulacje za zdobycie nagrody Księcia Asturii.

Członkowie zarządu Jordi Cardoner i Jordi Moix i kibice nie mogli przegapić okazji, aby pogratulować zawodnikowi. "Gratulacje, maszyno!" - te słowa dało się słyszeć najczęściej.

Barça już trzeci raz w tym sezonie udała się do Madrytu. Wcześniej rozegrała tam mecz o Superpuchar Hiszpanii z Realem Madryt i mierzyła się z Getafe. Na pokładzie samolotu dało się słyszeć żarty, co pokazuje, że w zespole jest dobra atmosfera, co powinno przenieść się na boisko. Aby uniknąć tłoku w terminalu na lotnisku Barajas, piłkarze zostali zabrani do hotelu od razu z płyty lotniska.

O godzinie 15 przedstawiciele obu klubów zjedli wspólny obiad. Drużyna Barçy została zakwaterowana w hotelu Eurostars Towers, gdzie pozostana aż do wieczora.

REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (24)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze