150 fanów przywitało Barçę

Wiktor

30 października 2012, 14:04

Sport

2 komentarze

Ekspedycja Barcelony na czele z prezydentem klubu Sandro Rosellem przybyła do Vitorii, gdzie została przywitana przez tłum kibiców.

Obecność Rosella, który postanowił wyruszyć w podróż razem z klubem, aby dać wyraz szacunku dla Deportivo Alavés, jest jedną z nowinek odnośnie ekspedycji do Vitorii. Razem z nim wyruszył jeden z kierowników Joan Bladé oraz dyrektor sportowy Andoni Zubizarreta.

Co do składu Barcelony, największą odmianą jest obecność Oiera i Sergiego Robeto. Pomocnik ma szansę wyjść w pierwszym składzie przeciwko Alavés, jednak możliwa jest też opcja z Jonathanem dos Santosem, który w weekendowym starciu z Rayo Vallecano zaliczył swój ligowy debiut w tym sezonie.

Zespół przybył do Vitorii o 12:30, czyli wcześniej niż się spodziewano, i został przywitany przez około 150 katalońskich kibiców, którzy przybywając również musieli wziąć pod uwagę czas funkcjonowania lotniska Vitoria, gdyż, ze względu na oszczędności ministerstwa rozwoju, skrócono godziny otwarcia z 24 do 12.

Na 14:30 zaplanowano wspólny obiad  dyrektorów w 'Societat Gastronòmica', a o 18:00 kierownik ds. społecznych, Pau Vilanova, spotka się z baskijskimi przedstawicielami peñii Barcelony.

REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (2)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze