Po zwycięstwie na Estadio José Zorilla, piłkarze Dumy Katalonii udali się na zasłużony odpoczynek. Przerwa w zajęciach potrwa do 2 stycznia.
Wtedy to podopieczni Tito Vilanovy powrócą do treningów przygotowujących drużynę do pierwszego w nowym roku testu - derbowego meczu z Espanyolem Barcelona. W sesji, która odbędzie się na boisku w Ciutat Esportiva o 18.00, wezmą udział wszyscy członkowie podstawowego składu, oprócz powołanych na towarzyskie spotkanie Katalonii z Nigerią - Víctora Valdésa, Martína Montoyi, Gerarda Piqué, Carlesa Puyola, Marka Bartry, Jordiego Alby, Sergio Busquetsa, Xaviego, Cristiana Tello i Sergiego Roberto. Zawody reprezentacji odbędą się tego samego dnia o godzinie 19.00, na Cornellà El Prat.
Z Pericos na początek
Po dziesięciu dniach regeneracji sił, gracze Barçy zmierzą się z rywalem zza miedzy. Mecz z Espanyolem zostanie rozegrany 6 stycznia o 19.00. Poniżej prezentujemy "rozkład jazdy" Blaugrany na pierwszy miesiąc 2013 roku:
FCB - Espanyol
Niedziela, 6 stycznia, 19.00 (La Liga, 18. kolejka)
FCB - Córdoba
Czwartek, 10 stycznia, 21.30 (Copa del Rey, ⅛ finału, rewanż)
Málaga - FCB
Niedziela, 13 stycznia, 21.00 (La Liga, 19. kolejka)
Real Sociedad - FCB
Sobota, 19 stycznia, 18.00 (La Liga, 20. kolejka).
Komentarze (14)