Podobnie jak wczoraj wieczorem, dzisiaj również wszyscy piłkarze pierwszego składu trenowali na boisku numer jeden w Ciutat Esportiva. Barça kontynuuje przygotowania do czwartkowego spotkania z Málagą.
Wśród trenujących był Isaac Cuenca, który w poniedziałek, po blisko ośmiu miesiącach, otrzymał od klubowych lekarzy pozwolenie na grę. Z grupą ćwiczyli także David Villa, Marc Muniesa i Éric Abidal, czyli zawodnicy, którzy realizują swoje programy powrotu do zdrowia.
Kolejny, ostatni trening przed pucharowym spotkaniem z Málagą, zaplanowany został na środę na godzinę 11. Zajęcia będą oczywiście zamknięte dla mediów.
Komentarze (17)